Agrikem, Hol 1-431 no ile “Growtech 2016 – Antalya Tarım Fuarı’nda …

Agrikem, Hol 1-431 no ile “Growtech 2016 – Antalya Tarım Fuarı’nda …

growtech-2016
  • SEO Hocası
  • Haberler
  • Agrikem, Hol 1-431 no ile “Growtech 2016 – Antalya Tarım Fuarı’nda …

Growtech 2016 Hakkında

UBM NTSR olarak düzenlenen, Growtech Eurasia 16. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri fuarındayız.

UBM, 96 yıllık geçmişe sahip 5.000’den fazla çalışanı ile 30 ülkede faaliyet gösteren yılda 400’den fazla global fuar ve konferans-zirve organize eden, 2 milyonun üzerinde katılımcı ve ziyaretçiyi her yıl biraraya getiren ve iş fırsatları yaratan lider fur ve iletişim şirketidir.

Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Kafkasların lider fuarı olan ve her geçen yıl uluslararası arenada saygınlık kazanarak, istikrarlı bir şekilde büyüyen ve gelişen tarımsal üretim ve ihracatın kalbi Antalya’da gerçekleştirilen Growtech Eurasia, Sera ve Teknolojileri, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Bitki Besleme ve Koruma, Biyolojik Mücadele, Tarımsal Makine ve Ekipmanları’nın her alanında öncü firmaların katılımları ile gerçekleşiyor.

2015 yılında 40.000 m2’lik alanda, 30 ülkeden 683 ulusal ve uluslararası katılımcı firmayı, 77 ülkeden 79.624 ziyaretçi ile buluşturmuştur.

Tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketlere kadar sektörün her bir yapı taşını tek bir çatı altında toplayan Growtech Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, bu yıl 16. yaşını kutluyor. Bu yıl fuara 30’u aşkın ülkeden 650’den fazla lider firma ve markanın yanısıra ziyaretçi sayısının daha da geliştirilerek 80 ülkeden 80 binin üzerinde sektör profesyonelinin Growtech Eurasia 2016 Tarım Fuarı’nda ağırlanması hedefleniyor.

Fuar programı kapsamında; Ekonomi Bakanlığı ile koordine edilerek, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği organizatörlüğünde “Alım Heyeti Programı” düzenlenecek. Ticaretin gelişmesine olanak sağlayan, çevre ülkelerin potansiyel alıcıları ve karar vericilerinin katılacağı ikili görüşmelere tarım sektörü firmalarının buluşması sağlanacak ve ticari iş birlikleri sağlanacak ve fuar boyunca devam edecek.

Growtech Eurasia 2016 kapsamında, tarımsal üretimin katma değer kazanmasına ve inovatif çalışmalarına yönelik,dokuzuncu kez Growtech Tarım Ödülleri verilecektir.